Doprava aut do ČR

Jsme především dopravní společnost a proto veškerá námi vykoupená auta, motocykly, malotraktory, stroje, karavany atd. dopravujeme do České republiky na vlastních kamionech. Při nákupu vozu či jiného dopravního prostředku na aukci v Anglii je většinou na sběrném dvoře k dispozici nakládací technika, ale v případě privátních nákupů jak přes Ebay či jinou formu inzerce bývá problém vůz u zákazníka naložit. I na tuto situaci jsme připraveni a využíváme vlastní nakládací rampy, nebo v případě, že vůz nemá rampy k dispozici a v okolí není žádné vhodné místo k naložení vozu či stroje - nákladní rampa, nákladové nádraží, servis atd. objednáváme si pro nakládku lokální odtahovou službu (cca 100-150,- liber), která nam vůz naloží na kamion.

Jsme schopni nakládat po celé GB, v České republice je zboží složeno z kamionu na naší provozovně v Jenči, odkud si ho zákazník sám odváží. Případně lze domluvit transport až na zákazníkem udanou adresu.

TUTO SLUŽBU NABÍZÍME I NA VÁMI VYKOUPENÁ AUTA A STROJE. SVÁŽÍME DO ČR VOZY A STROJE Z CELÉ GB.

V GB vyzvedneme, zaplatíme, naložíme a dovezeme i Vámi zakoupené vozidlo, motocykl, karavan, zemědělskou techniku, stavební stroje atd.

Kohlman & Hašek a.s. - Zahradní 360, Jeneč 252 61 | IČ: 27154467 | Registrace: Rejstříkový soud v Praze, složka B 9369O cookies | GDPR

phone +420 220 982 400     phone_android +420 602 308 053     local_post_office info@khtransport.cz     local_post_office kohlman@khtransport.cz