DOVOZ ANGLICKÝCH KARAVANŮ BAILEY

 

KARAVANY BAILEY, ANGLICKÁ KVALITA OD ROKU 1948

Anglické karavany jsou bezesporu krásně zachovalé, jsou výborně vybavené a jejich dílenské zpracování je oproti německým karavanům kvalitnější.

V Anglii je zvykem s karavanem tolik necestovat, životnímu stylu Angličanů je bližší pohoda a pohodlí spojené s konkrétním místem, třeba jen pár kilometrů od bydliště v krásném kempu u moře.

Nicméně kladou velký důraz na nadstandartní vybavení, životní prostor a to, co je pro "angličáky" typické, velkou zadní koupelnu s odděleným sprchovým koutem.

Velkou výhodou je nezávislost - možnost výběru mezi napájením topení, lednice a kuchyně, kdy ve všech případech je k dispozici kombinace plynu, proudu z  trakční autobaterie a ze sítě. Karavany jsou také lehčí, což ocení majitelé menších vozů a jejich cena je v porovnání s trhem velmi příznivá.

V GB vyzvedneme, zaplatíme, naložíme a dovezeme i Vámi zakoupené vozidlo, motocykl, karavan, zemědělskou techniku, stavební stroje atd.

Kohlman & Hašek a.s. - Zahradní 360, Jeneč 252 61 | IČ: 27154467 | Registrace: Rejstříkový soud v Praze, složka B 9369O cookies | GDPR

phone +420 220 982 400     phone_android +420 602 308 053     local_post_office info@khtransport.cz     local_post_office kohlman@khtransport.cz